Členové komory

1.

ALIKA a.s.

Čelčice

2.

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Prostějov

3.

Bernatková Věra - EKOMA

Prostějov

4.

Bernhardt fashion CZ, s.r.o.

Praha 4

5.

Bratři Wilhelmové - TOPAS, spol. s r.o.

Prostějov

6.

DGPack s.r.o.

Kralice na Hané

7.

DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.

Prostějov

8.

ECO Finance Group s.r.o.

Prostějov

9.

ELEKTROKORD s.r.o.

Kostelec na Hané

10.

Fagoš Richard

Čelechovice na Hané

11.

Gala a.s.

Prostějov

12.

GIMMEDATA, s.r.o.

Prostějov

13.

GRIOS s.r.o.

Olomouc

14.

Haluza Pavel

Kostelec na Hané

15.

HŽP a.s.

Prostějov

16.

INSTALACE Vystavěl, s.r.o.

Prostějov

17.

Jašek František Ing.

Brno

18.

Javořice, a.s.

Ptenský Dvorek

19.

Kapec Milan

Lhota u Konice

20.

Kašpárek Jaroslav

Kostelec na Hané

21.

KoRo Medics s.r.o.

Olomouc

22.

KP - KOPRO s.r.o.

Prostějov

23.

LACHMAN INTERIER DESIGN, s.r.o.

Prostějov

 24.

LASKI, s.r.o.

Smržice

25.

Lázně Slatinice a.s.

Slatinice

26.

Lešanský Dušan

Prostějov

27.

Limited service s.r.o.

Prostějov

28.

LINAPLAST s.r.o.

Kralice na Hané

29.

Linebacker s.r.o.

Uničov

30.

Maděrka Ondřej

Prostějov

31.

Martinek Ivo

Prostějov

32.

MICOS spol. s r.o.

Prostějov

33.

MICOS TELCOM s.r.o.

Prostějov

34.

MUBEA - HZP s.r.o.

Prostějov

35.

Navrátil Jan, Ing. (HABRO)

Prostějov

36.

NORMA RZ s.r.o.

Prostějov

37.

Nováková Věra Ing.

Kojetín

38.

Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18

Prostějov

39.

OP CABLE s.r.o.

Prostějov

40.

Palírna U Zeleného stromu a.s.

Ústí nad Labem

41.

PERFO LINEA a.s. - odštěpný závod

Prostějov

42.

Pospíšil Alois

Prostějov

43.

POZEMSTAV Prostějov – servis, s.r.o.

Prostějov

44.

Prostějovská stavební společnost-PROSTAS, s.r.o.

Prostějov

45.

PRO100R s.r.o.

Prostějov

46.

PS PLASTY CZ s.r.o.

Prostějov

 47.

Radio Haná, s.r.o.

Olomouc

48.

SENZA družstvo, chráněná dílna

Prostějov

49.

SIDA s.r.o.

Prostějov

50.

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost

Úsobrno

51.

SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s.

Prostějov

52.

Sociální družstvo Partners Ardanas

Prostějov

53.

Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o.

Prostějov

54.

Strojírny Prostějov, a.s.

Prostějov

55.

Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

Prostějov

56.

Střední odborná škola Prostějov, nám. Edmunda Husserla 1

Prostějov

57.

Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4

Prostějov

58.

Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.

Prostějov

59.

Švamberk Bohuslav JUDr.

Prostějov

60.

Švamberk.com, SE

Prostějov

61.

Švecová Denisa

Prostějov

62.

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

a odloučené pracoviště Fanderlíkova 25, Prostějov

Prostějov

63.

Tesař Jan Ing., Hotel AVION

Prostějov

64.

Tesař Tomáš RNDr.

Prostějov

65.

TOMI - REMONT a.s.

Prostějov

66.

Toray Textiles Central Europe s.r.o.

Prostějov

67.

Uraz Oliver, advokát

Olomouc

68.

Vlach Michal

Dětkovice

69.

VPO Protivanov, a.s.

Protivanov

70.

Všetička Tomáš

Mostkovice

71.

Vzdělávací institut, spol. s r.o.

Prostějov

72.

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

Prostějov

73.

ZAHRADA Olomouc, s.r.o.

Olomouc

74.

Železárny-Annahütte, spol. s r.o.

Prostějov