Členové komory

1.

ALIKA a.s.

Čelčice

2.

AGROP NOVA a.s.

Ptení

3.

Amcor Flexibles Prostějov s.r.o.

Kralice na Hané

4.

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Prostějov

5.

DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.

Prostějov

6.

ECO Finance Group s.r.o.

Prostějov

7.

ELEKTROKORD s.r.o.

Kostelec na Hané

8.

Fagoš Richard

Čelechovice na Hané

9.

Gala a.s.

Prostějov

10.

GIMMEDATA, s.r.o.

Prostějov

11.

GRIOS s.r.o.

Olomouc

12.

Haluza Pavel

Kostelec na Hané

13.

HŽP a.s.

Prostějov

14.

Javořice, a.s.

Ptenský Dvorek

15.

Kapec Milan

Lhota u Konice

16.

Kašpárek Jaroslav

Kostelec na Hané

17.

Konvičný Tomáš

Prostějov

18.

KP - KOPRO s.r.o.

Prostějov

 19.

LASKI, s.r.o.

Smržice

20.

Lázně Slatinice a.s.

Slatinice

21.

LINAPLAST s.r.o.

Kralice na Hané

22.

Linebacker s.r.o.

Uničov

23.

Martinek Ivo

Prostějov

24.

MICOS spol. s r.o.

Prostějov

25.

MICOS TELCOM s.r.o.

Prostějov

26.

MUBEA - HZP s.r.o.

Prostějov

27.

Navrátil Jan, Ing. (HABRO)

Prostějov

28.

NORMA RZ s.r.o.

Prostějov

29.

Nováková Věra Ing.

Kojetín

30.

Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18

Prostějov

 31.

Oliva Jakub, Mgr., advokát

Olomouc

32.

OP CABLE s.r.o.

Prostějov

33.

Palírna U Zeleného stromu a.s.

Ústí nad Labem

34.

Pospíšil Alois

Prostějov

35.

POZEMSTAV Prostějov – servis, s.r.o.

Prostějov

36.

Prostějovská stavební společnost-PROSTAS, s.r.o.

Prostějov

37.

PRO100R s.r.o.

Prostějov

38.

PS PLASTY CZ s.r.o.

Prostějov

 39.

Radio Haná, s.r.o.

Olomouc

40.

SENZA družstvo, chráněná dílna

Prostějov

41.

SIDA s.r.o.

Prostějov

42.

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost

Úsobrno

43.

SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s.

Prostějov

44.

Sociální družstvo Partners Ardanas

Prostějov

45.

Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o.

Prostějov

46.

Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

Prostějov

47.

Střední odborná škola Prostějov, nám. Edmunda Husserla 1

Prostějov

48.

Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4

Prostějov

49.

Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.

Prostějov

50.

Švamberk Bohuslav JUDr.

Prostějov

51.

Švamberk.com, SE

Prostějov

52.

Švecová Denisa

Prostějov

53.

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

a odloučené pracoviště Fanderlíkova 25, Prostějov

Prostějov

54.

Tesař Jan Ing., Hotel AVION

Prostějov

55.

Tesař Tomáš RNDr.

Prostějov

56.

TOMI - REMONT a.s.

Prostějov

57.

Toray Textiles Central Europe s.r.o.

Prostějov

58.

Uraz Oliver, advokát

Olomouc

59.

Vlach Michal

Dětkovice

60.

VPO Protivanov, a.s.

Protivanov

61.

Všetička Tomáš

Mostkovice

62.

Vzdělávací institut, spol. s r.o.

Prostějov

63.

Windmöller & Hölscher Machinery k.s.

Kralice na Hané

64.

ZAHRADA Olomouc, s.r.o.

Olomouc

65.

Železárny-Annahütte, spol. s r.o.

Prostějov