Členové komory

1.

ALIKA a.s.

Čelčice

2.

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Prostějov

3.

Bernatková Věra - EKOMA

Prostějov

4.

Bernhardt fashion CZ, s.r.o.

Praha 4

5.

Bratři Wilhelmové - TOPAS, spol. s r.o.

Prostějov

6.

DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.

Prostějov

7.

ECO Finance Group s.r.o.

Prostějov

8.

ELEKTROKORD s.r.o.

Kostelec na Hané

9.

Fagoš Richard

Čelechovice na Hané

10.

Gala a.s.

Prostějov

11.

GIMMEDATA, s.r.o.

Prostějov

12.

GRIOS s.r.o.

Olomouc

13.

Haluza Pavel

Kostelec na Hané

14.

HŽP a.s.

Prostějov

15.

INSTALACE Vystavěl, s.r.o.

Prostějov

16.

Jašek František Ing.

Brno

17.

Javořice, a.s.

Ptenský Dvorek

18.

Kapec Milan

Lhota u Konice

19.

Kašpárek Jaroslav

Kostelec na Hané

20.

KoRo Medics s.r.o.

Olomouc

21.

KP - KOPRO s.r.o.

Prostějov

22.

LACHMAN INTERIER DESIGN, s.r.o.

Prostějov

 23.

LASKI, s.r.o.

Smržice

24.

Lázně Slatinice a.s.

Slatinice

25.

Lešanský Dušan

Prostějov

26.

Limited service s.r.o.

Prostějov

27.

LINAPLAST s.r.o.

Kralice na Hané

28.

Linebacker s.r.o.

Uničov

29.

Maděrka Ondřej

Prostějov

30.

Martinek Ivo

Prostějov

31.

MICOS spol. s r.o.

Prostějov

32.

MICOS TELCOM s.r.o.

Prostějov

33.

MUBEA - HZP s.r.o.

Prostějov

34.

Navrátil Jan, Ing. (HABRO)

Prostějov

35.

NORMA RZ s.r.o.

Prostějov

36.

Nováková Věra Ing.

Kojetín

37.

Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18

Prostějov

38.

OP CABLE s.r.o.

Prostějov

39.

Palírna U Zeleného stromu a.s.

Ústí nad Labem

40.

PERFO LINEA a.s. - odštěpný závod

Prostějov

41.

Pospíšil Alois

Prostějov

42.

POZEMSTAV Prostějov – servis, s.r.o.

Prostějov

43.

Prostějovská stavební společnost-PROSTAS, s.r.o.

Prostějov

44.

PRO100R s.r.o.

Prostějov

45.

PS PLASTY CZ s.r.o.

Prostějov

 46.

Radio Haná, s.r.o.

Olomouc

47.

SENZA družstvo, chráněná dílna

Prostějov

48.

SIDA s.r.o.

Prostějov

49.

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost

Úsobrno

50.

SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s.

Prostějov

51.

Sociální družstvo Partners Ardanas

Prostějov

52.

Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o.

Prostějov

53.

Strojírny Prostějov, a.s.

Prostějov

54.

Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

Prostějov

55.

Střední odborná škola Prostějov, nám. Edmunda Husserla 1

Prostějov

56.

Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4

Prostějov

57.

Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.

Prostějov

58.

Švamberk Bohuslav JUDr.

Prostějov

59.

Švamberk.com, SE

Prostějov

60.

Švecová Denisa

Prostějov

61.

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

a odloučené pracoviště Fanderlíkova 25, Prostějov

Prostějov

62.

Tesař Jan Ing., Hotel AVION

Prostějov

63.

Tesař Tomáš RNDr.

Prostějov

64.

TOMI - REMONT a.s.

Prostějov

65.

Toray Textiles Central Europe s.r.o.

Prostějov

66.

Uraz Oliver, advokát

Olomouc

67.

Vlach Michal

Dětkovice

68.

VPO Protivanov, a.s.

Protivanov

69.

Všetička Tomáš

Mostkovice

70.

Vzdělávací institut, spol. s r.o.

Prostějov

71.

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

Prostějov

72.

ZAHRADA Olomouc, s.r.o.

Olomouc

73.

Železárny-Annahütte, spol. s r.o.

Prostějov