Školicí centrum - nabídka pronájmu
24. 04. 2014

Dovolujeme si Vás informovat o zajímavé nabídce naší členské společnosti BüroKomplet, s.r.o.
V září společnost uvedla do provozu zcela nové nadstandardně vybavené školicí centrum, které mimo svoji vlastní potřebu nabízí i komerčně k využití dalším zájemcům.

..více

23. 04. 2014

Každý subjekt, který z jakéhokoliv důvodu musí aktivně komunikovat na B2B trhu potřebuje k zefektivnění své marketingové a obchodní činnosti kvalitní kontaktní a informační (tj. marketingovou) databázi, ještě lépe okořeněnou kreditními informacemi.

..více

22. 04. 2014

Dovolte, abychom Vás informovali, že je zprovozněn nový poptávkový systém Centrálního registru produktů a firem Hospodářské komory ČR.

Registrovaný uživatel tak může do Centrálního registru vkládat své poptávky po službách a produktech, které požaduje, přičemž ušetří své úsilí a čas věnované obvyklým způsobům hledání dodavatele a může navíc získat významné úspory z finální ceny nabídky.

..více

10. 04. 2014
Firma IBN Systems s.r.o., jako provozovatel sítě portálů B2B INDUSTRY Business Network® , se zaměřuje na kovoprůmysl, strojírenství, energetiku, enviromentální technologie a portál pro živnostníky a řemeslníky.

Portál je určený hlavně pro Evropský trh, je dostupný ve 12 jazycích, v 50 krajinách. Registrace a prezentace firmy ve všech modulech (služby, produkty, novinky, poptávky a další) je bezplatná.
..více