Setkání podnikatelů 29.9.2021

                                             

Vážení přátelé, manažeři, podnikatelé,

přijměte pozvání na přátelské setkání prostějovských podnikatelů s politickou reprezentací města Prostějova a se zástupci celé řady krajských institucí, které se uskuteční ve středu dne 29. září 2021 od 16,30 hodin v Národním domě Prostějov.

Navazujeme tímto na pravidelné setkání manažerů města Prostějova. Cílem tohoto setkání je, v příjemné atmosféře Národního domu, poděkovat za váš přístup k podnikání v době covidové, za řešení všech opatření spojených s covidovou situací včetně testování, očkování apod.

Rádi bychom vám v diskuzi představili záměry města v investicích na příští období, chtěli bychom se bavit o zaměstnanosti a možnostech zaměstnání v Prostějově, bytové koncepci, školství a rozvoji podnikání.

Na setkání jsou pozváni i zástupci institucí – Úřad práce, Finanční úřad, Celní úřad, OSSZ, Krajské hygienické stanice OK a další.

V neformální debatě máme prostor pro diskusi s kolegy podnikatelů, ale i zástupci politické reprezentace města a krajských institucí a můžeme tak využít potenciálu hledat společná témata a projekty.

K podpoře vzájemné diskuse bude připravena bohatá konzumace.

Pozvánku najdete ke stažení ZDE.
Registrujte se prosím na tel.: 775 208 220, 604 403 345, e-mail: ohkpv@ohkpv.cz

ggggg