BURZA PRÁCE A VZDĚLÁNÍ JIŽ V ÚTERÝ 15.10. – NENECHEJTE SI UJÍT NOVÉ MÍSTO KONÁNÍ – NÁRODNÍ SPORTOVNÍ CENTRUM PROSTĚJOV – PŘIPRAVEN BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

BURZA PRÁCE A VZDĚLÁNÍ JIŽ V ÚTERÝ 15.10. – NENECHEJTE SI UJÍT NOVÉ MÍSTO KONÁNÍ – NÁRODNÍ SPORTOVNÍ CENTRUM PROSTĚJOV – PŘIPRAVEN BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM


Rádi bychom vás dne 15.10. od 9 do 17 hodin pozvali na BURZU PRÁCE A VZDĚLÁNÍ,
kterou pořádá Okresní hospodářská komora v Prostějově společně s Úřadem práce v Prostějově a Svazem průmyslu a dopravy. 
Statutární město Prostějov je spoluorganizátorem.

Již čtvrtý ročník Burzy se letos uskuteční na novém místě – v
Národním sportovním centru - Za velodromem 7, Prostějov. Národní sportovní centrum získalo prestižní ocenění Stavba roku Olomouckého kraje 2018.
Cílem je představit významné a zajímavé zaměstnavatele a spolupracující odborné školy. Akce je určena široké veřejnosti, především však pro žáky základních škol, středních škol, pro každého kdo se zajímá o pracovní trh. Firmy seznámí návštěvníky s tím, co v dnešní době požadují po uchazečích o zaměstnání a o jaké profese mají především zájem. Na prezentačních stáncích budou moct návštěvníci shlédnout jejich výrobky, získat podrobnější informace o jejich činnosti a pracovních podmínkách.
Na letošním ročníku se představí téměř 60 vystavovatelů.

V rámci Burzy budou zajištěny exkurze na tenisové kurty, kde trénují hvězdy, jako Petra Kvitová, Tomáš Berdych. Bude možné se seznámit s činností sportovního lukostřeleckého klubu a také shlédnout exhibici jezdců ve Skateparku /Aggressive in-line, Skate, BMX a Freestyle Scooter/.

Velmi zajímavá bude také venkovní expozice, kde bude možné prohlédnout soupravu tahače s návěsem, nejnovější typ elektromobilu, nejmodernější traktory, vyzkoušet posuvný simulátor nárazu, nechat si změřit zrak a shlédnout vojenskou techniku Armády ČR. Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost prohlédnout si vozidla připravená k boji tak, jak je 601. skupina speciálních sil běžně využívá při operacích.
Těšíme se na vás, nudit se rozhodně nebudete.

 

ggggg