Členové komory

1.

AFK Prostějov City 2016 s.r.o.

Prostějov

2.

ALIKA a.s.

Čelčice

3.

AMF Reece CR s.r.o.

Prostějov

4.

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Prostějov

5.

Bernatková Věra - EKOMA

Prostějov

6.

Bernhardt fashion CZ, s.r.o.

Praha 4

7.

BüroKomplet, s.r.o.

Prostějov

8.

Dohnal Jakub JUDr., Ph.D., advokát

Olomouc

9.

DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.

Prostějov

10.

DTPV - Servisní, s.r.o.

Prostějov

11.

ELEKTROKORD s.r.o.

Kostelec na Hané

12.

Fagoš Richard

Čelechovice na Hané

13.

FTL-First Transport Lines, a.s.

Prostějov

14.

Gala a.s.

Prostějov

15.

GRIOS s.r.o.

Olomouc

16.

Haluza Pavel

Kostelec na Hané

17.

HŽP a.s.

Prostějov

18.

INSTALACE Vystavěl, s.r.o.

Prostějov

19.

Jašek František Ing.

Brno

20.

Javořice, a.s.

Ptenský Dvorek

21.

Kapec Milan

Lhota u Konice

22.

Kašpárek Jaroslav

Kostelec na Hané

23.

Kendrion (Prostějov) s.r.o.

Prostějov

24.

Knápková Markéta

Olomouc

25.

Kočvarová Jana

Kralice na Hané

26.

KP - KOPRO s.r.o.

Prostějov

27.

LACHMAN INTERIER DESIGN, s.r.o.

Prostějov

28.

Lázně Slatinice a.s.

Slatinice

29.

Lešanský Dušan

Prostějov

30.

LINAPLAST s.r.o.

Kralice na Hané

31.

Martinek Ivo

Prostějov

32.

Měsícová Olga Ing.

Prostějov

33.

MICOS spol. s r.o.

Prostějov

34.

Musil Michal RNDr.

Lhota u Konice

35.

NORMA RZ s.r.o.

Prostějov

36.

NOVACLOUD, s.r.o.

Prostějov

37.

Nováková Věra Ing.

Kojetín

38.

Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18

Prostějov

39.

OP CABLE s.r.o.

Prostějov

40.

Palírna U Zeleného stromu a.s.

Ústí nad Labem

41.

PERFO LINEA a.s. - odštěpný závod

Prostějov

42.

Pospíšil Alois

Prostějov

43.

POZEMSTAV Prostějov – servis, s.r.o.

Prostějov

44.

Prostějovská stavební společnost-PROSTAS, s.r.o.

Prostějov

45.

PS PLASTY CZ s.r.o.

Prostějov

46.

REMACHEM a.s.

Prostějov

47.

SENZA družstvo, chráněná dílna

Prostějov

48.

SIDA s.r.o.

Prostějov

49.

Skanska a.s.

Praha 8

50.

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost

Úsobrno

51.

SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s.

Prostějov

52.

Smetana Pavel

Prostějov

53.

Sociální družstvo Partners Ardanas

Prostějov

54.

Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o.

Prostějov

55.

Strojírny Prostějov, a.s.

Prostějov

56.

Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

Prostějov

57.

Střední odborná škola Prostějov, nám. Edmunda Husserla 1

Prostějov

58.

Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4

Prostějov

59.

Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.

Prostějov

60.

Studio CTC s.r.o.

Prostějov

61.

Sýkora Josef – DŘEVOS J+M

Loučany

62.

Škvařil Vladislav

Prostějov

63.

Švamberk Bohuslav JUDr.

Prostějov

64.

Švamberk.com, SE

Prostějov

65.

Švecová Denisa

Prostějov

66.

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

a odloučené pracoviště Fanderlíkova 25, Prostějov

Prostějov

67.

Tesař Jan Ing., Hotel AVION

Prostějov

68.

Tesař Tomáš RNDr.

Prostějov

69.

TIP, spol. s r. o.

Prostějov

70.

TOMI - REMONT a.s.

Prostějov

71.

Toray Textiles Central Europe s.r.o.

Prostějov

72.

Vačkář Jindřich

Prostějov

73.

Vítoslavská Jarmila

Troubky

74.

Vlach Michal

Dětkovice

75.

VPO Protivanov, a.s.

Protivanov

76.

Všetička Tomáš

Mostkovice

77.

Vzdělávací institut, spol. s r.o.

Prostějov

78.

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o., odštěpný závod

Prostějov

79.

ZAHRADA Olomouc, s.r.o.

Olomouc