Členové komory

1.

ALIKA a.s.

Čelčice

2.

AMF Reece CR s.r.o.

Prostějov

3.

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Prostějov

4.

Bernatková Věra - EKOMA

Prostějov

5.

Bernhardt fashion CZ, s.r.o.

Praha 4

6.

DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.

Prostějov

7.

DTPV - Servisní, s.r.o.

Prostějov

8.

ELEKTROKORD s.r.o.

Kostelec na Hané

9.

Fagoš Richard

Čelechovice na Hané

10.

FTL-First Transport Lines, a.s.

Prostějov

11.

Gala a.s.

Prostějov

12.

GRIOS s.r.o.

Olomouc

13.

Haluza Pavel

Kostelec na Hané

14.

HŽP a.s.

Prostějov

15.

INSTALACE Vystavěl, s.r.o.

Prostějov

16.

Jašek František Ing.

Brno

17.

Javořice, a.s.

Ptenský Dvorek

18.

Kapec Milan

Lhota u Konice

19.

Kašpárek Jaroslav

Kostelec na Hané

20.

Kočvarová Jana

Kralice na Hané

21.

KP - KOPRO s.r.o.

Prostějov

22.

LACHMAN INTERIER DESIGN, s.r.o.

Prostějov

23.

Lázně Slatinice a.s.

Slatinice

24.

Lešanský Dušan

Prostějov

25.

LINAPLAST s.r.o.

Kralice na Hané

26.

Martinek Ivo

Prostějov

27.

Měsícová Olga Ing.

Prostějov

28.

MICOS spol. s r.o.

Prostějov

29.

Musil Michal, RNDr.

Lipník nad Bečvou

30.

NORMA RZ s.r.o.

Prostějov

31.

NOVACLOUD, s.r.o.

Prostějov

32.

Nováková Věra Ing.

Kojetín

33.

Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18

Prostějov

34.

OP CABLE s.r.o.

Prostějov

35.

Palírna U Zeleného stromu a.s.

Ústí nad Labem

36.

PERFO LINEA a.s. - odštěpný závod

Prostějov

37.

Pospíšil Alois

Prostějov

38.

POZEMSTAV Prostějov – servis, s.r.o.

Prostějov

39.

Prostějovská stavební společnost-PROSTAS, s.r.o.

Prostějov

40.

PRO100R s.r.o.

Prostějov

41.

PS PLASTY CZ s.r.o.

Prostějov

42.

SENZA družstvo, chráněná dílna

Prostějov

43.

SIDA s.r.o.

Prostějov

44.

Skanska a.s.

Praha 8

45.

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost

Úsobrno

46.

SLADOVNY SOUFFLET ČR, a.s.

Prostějov

47.

Smetana Pavel

Prostějov

48.

Sociální družstvo Partners Ardanas

Prostějov

49.

Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o.

Prostějov

50.

Strojírny Prostějov, a.s.

Prostějov

51.

Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

Prostějov

52.

Střední odborná škola Prostějov, nám. Edmunda Husserla 1

Prostějov

53.

Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4

Prostějov

54.

Střední škola automobilní Prostějov, s.r.o.

Prostějov

55.

Studio CTC s.r.o.

Prostějov

56.

Sýkora Josef – DŘEVOS J+M

Loučany

57.

Škvařil Vladislav

Prostějov

58.

Švamberk Bohuslav JUDr.

Prostějov

59.

Švamberk.com, SE

Prostějov

60.

Švecová Denisa

Prostějov

61.

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

a odloučené pracoviště Fanderlíkova 25, Prostějov

Prostějov

62.

Tesař Jan Ing., Hotel AVION

Prostějov

63.

Tesař Tomáš RNDr.

Prostějov

64.

TIP, spol. s r. o.

Prostějov

65.

TOMI - REMONT a.s.

Prostějov

66.

Toray Textiles Central Europe s.r.o.

Prostějov

67.

Vítoslavská Jarmila

Troubky

68.

Vlach Michal

Dětkovice

69.

VPO Protivanov, a.s.

Protivanov

70.

Všetička Tomáš

Mostkovice

71.

Vzdělávací institut, spol. s r.o.

Prostějov

72.

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o., odštěpný závod

Prostějov

73.

ZAHRADA Olomouc, s.r.o.

Olomouc