Přednáška PhDr. Mariana Jelínka - 11.6.2019 v Prostějově

Přednáška PhDr. Mariana Jelínka - 11.6.2019 v Prostějově


Rádi bychom Vás pozvali na zajímavou a motivační přednášku PhDr. Mariana Jelínka, kterou ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou v Prostějově připravuje Marek Černošek, bývalý extraligový (Litvínov, Vítkovice, Sparta, Kladno) a reprezentační hokejista, odchovanec prostějovského hokeje, který v současné době působí jako předseda mládežnického hokejového klubu SK Prostějov 1913 a zároveň je zakladatelem a viceprezidentem České asociace hokejistů (CAIHP).

PhDr. Marian Jelínek

Marian Jelínek je český hokejový trenér a kouč. V současné době individuálně spolupracuje s vrcholovými sportovci (např. Karolína Plíšková, Petr Mrázek, Jan Micka) a manažery firem.

Své mnoholeté zkušenosti z vrcholového sportu využívá při inspirativních přednáškách ve firmách, na vysokých školách, konferencích v Čechách i v zahraničí, kam je pravidelně zván, ale i v rámci osobního koučování.

Věnuje se např. v současné době aktuálnímu tématu „Jak motivovat a vést děti ke sportu, aby naplno projevili svůj talent?“


Nenechejte si ujít tuto jedinečnou příležitost. Akce se koná dne 11. června 2019:

Pro školy - od 10 hodin /délka cca 2 hodiny/, cena Kč 150,- 

Pro ostatní - od 13 hodin /délka cca 2 hodiny/, cena Kč 490,-

v prostorách Hotelu Tennis Club, Za Kosteleckou 49a, Prostějov.

Vzhledem k tomu, že akci organizujeme s partnerskou organizací, probíhá postup registrace takto:

  • Registrujte se prosím na: sedpose@gmail.com
    Uveďte prosím počet a jména účastníků, za které budete posílat platbu a email, na který vám bude zaslán doklad o zaplacení.
  • Je třeba zaplatit příslušnou částku na účet č. 7960775008/2700 , VS: datum ve formátu: den/měsíc/rok - (31052019), do poznámky můžete uvést jména účastníků.
  • Doklad o zaplacení Vám dojde po obdržení platby na vámi uvedený email.
  • Platba na místě nebude možná, zaplacený poplatek se při neúčasti nevrací.

Více informací naleznete zde:

www.sedpo.cz


POZVÁNKA - ŠKOLY

POZVÁNKA - OSTATNÍ

ggggg